Skip to content

Yhteystiedot

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@mecatrade.fi.

Toimiston tavoitat sähköpostiosoitteesta meca-trade@mecatrade.fi ja varaston varasto@mecatrade.fi.

Löydät toimipisteemme ja varastomme myös kartalta.

 

Pori

+358 40 483 6402 +358 2 633 7544 Mikkolantie 32, FIN-28130 PORI (kartta)

Tapani Järvinen

Toimitusjohtaja Seosaineet  +358 50 012 5804  tapani.jarvinen@mecatrade.fi

Janne Laine

Tuotepäällikkö Kääntölaakerit  +358 40 098 5807  janne.laine@mecatrade.fi

Saila Järvinen-Junttila

Tuotepäällikkö Täytelangat (cored wires)  +358 50 530 7272  saila.jarvinen-junttila@mecatrade.fi

Anne Soukainen

Toimistopäällikkö ja johdonsihteeri  +358 40 483 6405  anne.soukainen@mecatrade.fi

Maria Anttila

Vienti- ja myyntiassistentti  +358 40 483 6403  maria.anttila@mecatrade.fi

Katariina Tamminen

Osto- ja myyntiassistentti  +358 40 483 6404  katariina.tamminen@mecatrade.fi

Sari Nummelin

Kuljetukset ja tullaukset  +358 40 483 6406  sari.nummelin@mecatrade.fi

Janne Järvinen

Varasto  +358 40 749 4178  varasto@mecatrade.fi

Soili Järvinen

Tuotepäällikkö Seosaineet (ferroalloys)  +358503111999  soili.jarvinen@mecatrade.fi

Laura Keko

Taloushallinto  +358504632960  laura.keko@mecatrade.fi

Espoo

Alatie 4B, 02360 Espoo (kartta)

Michael Forsblom

Myyntijohtaja Koneet ja laitteet, kromiittihiekka, tulenkestävät  +358 40 139 7312  michael.forsblom@mecatrade.fi

Jyväskylä

+358 40 016 1613 +358 14 372 2222 Lakitie 5 E 43, FIN-40800 JYVÄSKYLÄ (kartta)

Jari Paulasuo

Varatoimitusjohtaja Seosaineet, metallurgia  +358 40 016 1613  jari.paulasuo@mecatrade.fi

Ville Paulasuo

Myynti Seosaineet  +358 40 047 1830  ville.paulasuo@mecatrade.fi

Lahti

+358 50 030 3691 +358 3 734 9400 Askonkatu 13, FIN-15100 LAHTI (kartta)

Ari Arjala

Tuotepäällikkö Valimo- ja mallitarvikkeet, lämpökäsittely, alumiini- ja metallivalimot, teräshiekka  +358 50 030 3691  ari.arjala@mecatrade.fi  ari@jacomp.fi